fbpx

Opis poszczególnych sesji, czyli co warto wiedzieć i jak się przygotować


 • na sesję najlepiej umówić się jak nasz Skarb jest jeszcze w brzuszku u mamy
 • bezpośrednio przed sesją Maluszek powinien zostać dobrze nakarmiony
 • na sesję proszę zabrać ze sobą: pieluszki, dodatkową porcję mleczka i dodatkowe ubranie dla rodziców - na wypadek niekontrolowanych zabrudzeń ;)
 • w sesji noworodkowej uczestniczyć może także rodzeństwo
 • z uwagi na dosyć wysoką temperaturę w studio, rodzice aby czuć się komfortowo powinni być lekko ubrani

Sesja noworodkowa

Forografia noworodkowa przeprowadzana jest przeważnie do 2 tygodnia życia dziecka. W tym okresie Maluszek pozostaje w głębokim śnie i pozwala na ułożenie w pięknych noworodkowych pozach. Sesja wykonywana jest w studio w Legnicy i trwa od 2 do 4 godzin. Oczywiście większość tego czasu to karmienie, przebieranie oraz układanie naszego Modela, tak więc tempo całego spotkania warunkowane jest indywidualnymi potrzebami dziecka. Dla komfortu i bezpieczeństwa pomieszczenie, w którym wykonywane są fotografie noworodkowe jest stale nagrzewane (temperatura oscyluje w granicach 25-27 stopni). Naszych Bohaterów fotografuję przede wszystkim na bean-bagu czyli rodzaju pufy, która przykryta jest odpowiednimi materiałami. W studio dostępne są także wszelkie inne rekwizyty jak koszyki, skrzyneczki, doniczki czy miniaturowe łóżeczko :) Oprócz tego wiele ubranek zarówno dla chłopców jak i dziewczynek oraz kocyki, czapeczki, opaski, owijki.
Podczas sesji dbam o bezpieczeństwo Maluszków. Wszystkie pozy w jakich są układane, stanowią naturalne dla Nich pozycje - często podobne do ułożenia dziecka w łonie mamy. Dzidziusie forografuję bez użycia oświetlenia błyskowego. Serdecznie zapraszam.

 • Czas trwania:
  w zalezności od pakietu - od 2 do 4 godzin
 • Kiedy:
  najlepiej do 14 dnia życia dziecka
 • Miejsce:
  studio (Legnica)

sesje dziecięce

Sesja dziecięca

Fotografowanie dzieci to prawdziwe wyzwanie. Niespożyte ilości energii jakie tkwią w maluchach zdecydowanie utrudniają zadanie fotografowi, jednak rezultaty sesji są wspaniałą pamiątką radosnego dzieciństwa zarówno dla rodziców jak i samych dzieci.  Zapraszam serdecznie na sesje dziecięce, szczególnie te odbywające się w plenerze. Mamy wtedy do wyboru wiele pięknych miejsc (park, łąka, las), w których dzieci będą czuły się nieskrępowanie i komfortowo, a kadry będą wyglądały bardzo naturalnie. Sesje studyjne natomiast, odbywają się przez cały rok. Dokładam wszelkich starań, aby dzieci poczuły się swobodnie, dzięki czemu zdjęcia są bardziej naturalne.

 • Czas trwania:
  do 2 godzin
 • Kiedy:
  po 1 roku życia
 • Miejsce:
  plener lub studio (Legnica)

Czas ciąży to jeden z najwspanialszych i najpiękniejszych okresów w życiu kobiety. Pod Twoim sercem czujesz rozwijające się nowe życie. Cieszysz się na myśl o tym, że już niebawem utulisz swoje Maleństwo w ramionach. Jest to piękny i niesamowity czas, kiedy kobieta zmienia się zarówno fizycznie jak  i psychicznie. To wszystko sprawia, że jest to także wspaniały moment na uwiecznienie Ciebie w tym pięknym stanie.  Jako fotograf chcę zatrzymać dla Ciebie te chwile na zdjęciach, aby z czasem nie zatarły się w pamięci. Chcę uwiecznić  to piękno, które zwłaszcza w tym wspaniałym okresie emanuje na zewnątrz z niepowtarzalną siłą. W wyjątkowych kadrach, specjalnie dobranych sukniach, będziesz czuła się wyjątkowo i pięknie, a pamiątka w postaci zdjęć pozostanie Ci na zawsze.

Sesja ciążowa

Na sesję brzuszkową zapraszam Ciebie najlepiej między 28 a 34 tygodniem ciąży, kiedy brzuszek jest już ładnie widoczny, a Ty wciąż jeszcze czujesz się dobrze. Jeżeli Twój brzuszek jest nieduży, sesję można zaplanować trochę później, czyli na 36, a nawet 38 tydzień, jednak  najważniejsze jest to abyś czuła się dobrze.Do sesji wybieramy suknie, które są dostępne w moim studio. Możesz zabrać także coś swojego, w czym chciałabyś zostać sfotografowana (jeżeli masz jakąś długa prostą suknię, elegancką bieliznę, lub coś dla Ciebie wyjątkowego, wymyślimy jak to wykorzystać w sesji:)). Jeżeli chciałabyś mieć ujęcia z partnerem, On także powinien być ubrany prosto, elegancko, ale wygodnie. Gładkie koszule bez zbędnych nadruków sprawdzają się najlepiej. Sesję proszę rezerwować z około 2 tygodniowym wyprzedzeniem. Zdjęcia wykonuję w plenerze lub studio. Sesja trwa do 2h. • Czas trwania:
  do 2 godzin
 • Kiedy:
  po 28 tygodniu ciąży
 • Miejsce:
  plener lub studio (Legnica)

Zdjęcia i teksty na tej stronie są mojego autorstwa i podlegają prawu autorskiemu.
TAGI: fotografia noworodkowa Legnica, sesja noworodkowa Legnica, sesja ciążowa, sesje dziecięce, sesje noworodkowe Legnica, sesje rodzinne, sesje dziecięce Legnica, Lubin, Jawor, Chojnów, Złotoryja